25 Haziran 2019 Salı

Dizi Yorumu: Good Girls


Selam! Burayı çoook özlemişim ve artık daha fazla ihmal etmeyeceğime söz veriyorum. Şimdi size muhteşem bir diziyi tanıtmaya geldim. 2 sezondur devam eden, 3. sezon için de onay almış Good Girls, insanı bağımlı yapan, eğlendiren, sürükleyen, heyecanlandıran müthiş bir seri.

Yönetmen Jenna Bans
Oyuncular: Christina Hendricks, Retta, Mae Whitman
Ülke ABD

Konu:

Dizide olaylar, banliyöde yaşamlarını sürdüren 3 kadının paraya ihtiyaç duyması ile başlıyor.

  Beth, kocasının onu aldatıp tüm arasını kadınlar için harcadığını, bir yığın da borçlarının bulunduğunu öğreniyor. Annie, çocuğunun velayeti için iyi bir avukata ihtiyaç duyuyor ve Ruby'nin de küçük kızının ameliyatı için çok para gerekiyor.

Şakasına söyledikleri banka soyma fikri gerçeğe dönmeye başlıyor ve bu andan itibaren 3 kadın hiç beklemedikleri sürprizlerle karşılaşıyor ve kendilerinin bile inanamadığı, akıllarına bile gelmeyecek şeyler yapıyorlar. Artık kendi hallerine yaşayan sıradan banliyö insanından çıkıp çok tehlikeli şeylerle uğraşmaları gerekecektir.

Bu olaylar süregelirken bizleri de birbirinden heyecanlı ve sürükleyici bölümler bekliyor.

Genel Yorumum:

2 sezonu da 1 haftada bitirdiğim için üzgün hissediyorum; keşke hepsini bir anda tüketmeseydim... Hiç bitmesini istemediğim dizilerden birisi oldu Good Girls. Özellikle Ruby (Retta) sahnelerinde kahkaha atacak kadar güldüğüm oldu; en çok heyecanlandıklarım da Beth (Christine Hendricks) sahneleriydi.

Many Montana (Rio) ile bu dizide tanıştım; ve tavırlarına, bakışlarına, tarzına aşık olduğumu söyleyebilirim♥ Onun olduğu sahneler hiç bitmesin istemiştim.

Bu arada dizideki müzik seçimleri mükemmel ötesiydi. Sahnelerle uyumlu çok tatlı şarkılar vardı.

Şimdilik hiçbir olumsuz yan göremedim dizide; yalnızca Annie ile ilgili olan kısımlarda çok sıkıldığımı itiraf etmeliyim. Fakat geri kalanı kusursuzdu tabii.