Korku Seansı

 Herkese selam. : ) Dün akşam canım bir şeyler okumak istemediği için korku filmi izleme fikri cazip göründü Korku Seansı'nın ilk filmini izlemeye başladım. İkincisini de yakın zamanda izlemeyi düşünüyorum. 

Konu

Filmin konusu gerçek bir hikayeden alınmış: 5 kız ve anne babadan oluşan bir aile, şehirden uzakta, kocaman  bir eve taşınırlar. Ev çok eski. Ve taşındıkları ilk günden itibaren tuhaf şeyler yaşamaya başlarlar. Annenin vücudunda morluklar oluşmaya başlar, evin küçük kızları korku verici şeyler yaşamaya başlarlar.

Bunun üzerine aile, doğaüstü olayları inceleyen ünlü çift Ede ve Lorraine'ye başvururlar. Ne kadar ürkütücü ve güçlü ve şeytan, varlıklarla karşı karşıya olduklarını anlayan bu insanlar, kurtulmak ve iyileşmek için çok çaba göstermek zorundadırlar.

Yorumlarım

Kendini kolay kolay korkmayan biri olarak tanımlayan ben, tek başıma karanlıkta izlediğim bu korku filmi boyunca öyle çok ürktüm ve çığlık attım ki, sabaha kadar uyumamayı bile düşündüm.Gerçekten heyecanlı ve korku verici bir film izlemek istiyorsanız, Korku Seansı'nı kesinlikle tavsiye ediyorum. Sizi o an bulunduğunuz ortamdan ve düşüncelerden çekip alabilecek, etkileyici bir film. 

Yorumlar